Wesele Nałęczów - kameralne i klimatyczne

Marzy Ci się kameralne, klimatyczne przyjęcie? Szukasz miejsca z duszą i świetnym jedzeniem?
Przyjedź do Łubinowe Wzgórze Eko resort & Natural SPA i przekonaj się, czy w tym miejscu chcesz spędzić z bliskimi ten wyjątkowy dzień.

Jak pracujemy?
Pierwszym etapem jest ustalenie zakresu świadczeń. Klient otrzymuje od nas formularz z pytaniami. Dzięki temu możemy doprecyzować i poznać jego oczekiwania. Następnie analizujemy, czy oczekiwania klienta spotykają się z filozofią Łubinowego Wzgórza i tym co  możemy zaoferować.

Nie organizujemy każdego przyjęcia. Wybieramy tylko tych klientów, których filozofia życia jest spójna z naszą filozofią, którzy mają podobną wrażliwość. To daje nam pewność, że Klient, będzie zadowolony.

Jeżeli nasi goście, życzą sobie kontaktu z dobrym fotografem, DJ-em czy kamerzystą, florystką, również chętnie przekazujemy namiary do osób, z którymi współpracujemy, których warsztat i rzemiosło jest godne polecenia.

Następnie przystępujemy do ułożenia propozycji menu. Znamy już trochę Klienta, wiemy czego oczekuje, znamy motyw przewodni przyjęcia – układamy dania serwowane, bufet słodkości, zimny bufet, bufet napoi. Jeżeli Klient ma uwagi, dodatkowe życzenia – korygujemy.
W oparciu o propozycje menu oraz wcześniejsze ustalenia, możemy zamknąć kalkulację i przesłać ją Klientowi. Sprawy formalne przypieczętowuje umowa i zaliczka.
Nasze przyjęcia mają różną formę, od spotkań w gronie przyjaciół, z muzyką z MP3, polnymi kwiatami, stołami w ogrodzie, poprzez te bardziej formalne ale nie mniej kameralne, do tych których całość jest spójna, niezwykle klimatyczna i zapada na długo w pamięć.

Dlatego na ogólne pytanie ile kosztuje przyjęcie, nie potrafimy odpowiedzieć. Na cenę składa się wiele czynników i najpierw musimy je sobie dookreślić, żeby można było zrobić rzetelną kalkulację.