Hotel dla dorosłych

Wypoczywaj w Kamiennym Domku - budynku bez dzieci

Kamienny domek powstał w 2017 roku i jest 5-ym budynkiem w naszym Eko Resorcie. Zbudowany z białego kamienia, materiału charakterystycznego dla rejonu - Kazimierz Dolny, Puławy, Nałęczów. Mieści zaledwie 5 pokoi, przygotowanych z ogromną dbałością o szczegóły. W każdym pokoju jest miejsce na położenie walizki, fotel, biurko, duża szafa i bardzo wygodne łóżka. Każda łazienka ma miejsce na kosmetyki, kabinę prysznicową lub walk in.
W holu górnym i dolnym umieszczone są sofy i fotele. Popołudniowa herbata czy kawa, znakomicie smakuje na ganku z widokiem na wzgórza i ogród.

Kamienny domek powstał z myślą o parach, osobach, które odchowały już swoje pociechy, oraz wszystkich tych, którzy chcą choć przez kilka dni pobyć bez dzieci. Małych gości zapraszamy do pokoi w budynku głównym i chacie oraz do zabaw w ogrodzie.

Jak możesz spędzić czas?

Rozpocznij dzień od spaceru. Już po przekroczeniu naszej „bramy do natury” zobaczysz łąki, polne ścieżki, pola rzepaku, gryki, plantacje porzeczek, malin, chmielu. Powietrze przepełnia zapach ziół i kwiatów. Przestrzeń i kontakt z naturą da Ci ogromny zastrzyk energii i znakomicie zrelaksuje.

Wracając na śniadanie, nie zapomnij o dendroterapii (opis znajdziesz w ogrodzie). Doenergetyzuj swoje stopy na ścieżce sensorycznej.

Śniadania serwujemy w formie bufetu szwedzkiego. Znajdziesz tam lokalne przysmaki, nasze przetwory, mięsa, które sami wędzimy, dodatki z dzikiej kuchni, sezonowe przysmaki. Mamy też propozycje wegańskie, bezglutenowe. Serwujemy dobrą kawę i herbatę, soki, koktajle.

Po śniadaniu wybierz sobie książkę z naszej biblioteki i połóż się na hamaku. Ukołysze Cię lekko, w cieniu drzew. Możesz też zażyć kąpieli słonecznych na naszych leżakach i łóżkach ogrodowych.
Potem koniecznie dobry koktajl i pyszne jedzenie.

Najlepsze naturalne SPA

Coś dla ciała

Propozycje naturalnego SPA ułożyliśmy tematycznie, ale tez holistycznie. Szczegóły znajdziesz tutaj