Szkolenia, konferencje Nałęczów

Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural Spa jest wymarzonym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe. Prawdziwa Wioska Zdrowia, w której króluje: piękno przyrody, architektura, cisza, doskonała kuchnia z naturalnych produktów, to tylko kilka z wielu atutów Łubinowego Wzgórza. Kompleks łączy w sobie najwyższe standardy, z doskonałą atmosferą.

Sale szkoleniowe

Sala nad Wąwozem jest największą salą Eko Resortu Łubinowe Wzgórze, wyposażoną w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Ma oryginalną architekturę, wiele możliwości aranżacji przestrzeni, a z jej panoramicznych okien roztacza się wspaniały widok na lessowy wąwóz i malownicze łąki.
Planując mniejsze szkolenia, wybierz Ogród Zimowy z widokiem na biostaw.
W każdym z tych wnętrz znajdziesz atmosferę sprzyjającą pracy twórczej, ciepło i profesjonalizm.

Wsparcie organizacyjne

Potrzebujesz wsparcia przy organizacji imprezy? Nasz zespół chętnie Ci pomoże.
Każdym wydarzeniem w Eko Resorcie Łubinowe Wzgórze zajmuje się dedykowany opiekun grupy, który wspólnie z Tobą przeprowadzi Cię przez cały proces przygotowania, realizacji i rozliczenia wydarzenia.

Integracja i zabawa
Skorzystaj z naszego wsparcia i zapewnij uczestnikom Twojego spotkania szereg atrakcji.

Organizujemy występy zespołów muzycznych, regionalnych kapel i pojedynczych artystów.
Współpracujemy tylko z wybranymi podwykonawcami, animatorami, instruktorami. Organizujemy szereg atrakcji typu indoor (gry integracyjne, warsztaty team building, coachingi zespołowe, animacje tematyczne....) i outdoor (manewry, gry terenowe, treningi firewalking, survival...).

Kulinaria

Szef naszej Restauracji bazuje na produktach z polskich pól, lasów, rzek. Łączy smaki, dba o grę kolorów i zapewnia niezwykle doznania smakowe. Jesteśmy jednym z nielicznych obiektów certyfikowanych w zakresie przygotowywania produktów bezglutenowych. Łubinowe Wzgórze to też hotel z dietą wegańską, oczyszczającą, bez laktozy. Wyjątkowy klimat naszych wnętrz doceniają wszyscy, którzy organizują firmowe wigilie i spotkania, w uroczystym nastroju.

Teren wokół Resortu

Skorzystaj z hektarów łąk, pól, lasów, które otaczają Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA.

Zorganizujemy dla Ciebie kąpiel leśną, spacer z zielarką, ognisko Pierwotne Smaki i inne...