Miejsce na romantyczny wyjazd

Romantyczny Hotel z najlepszym naturalnym SPA

Jest takie wyjątkowe miejsce w Nałęczowie, gdzie widok zapiera dech w piersiach, oczy cieszą architektoniczne detale, a serwowane potrawy rozpieszczają kubki smakowe. Idealne miejsce na romantyczny weekend z ukochaną osobą.

Pokoje w tym magicznym hotelu, mają niebanalne nazwy, a ich wystrój idealnie z nimi koresponduje. Znajdziecie tu pokój Szczęście, Miłość, Czułość......

Któż by nie chciał z ukochaną osobą, spędzić kilku dni w jednym z nich? Każdy ma balkon z widokiem na ogród, pastelowe kolory ścian i detale charakterystyczne tylko dla niego.
Pokój Szczęście w tonacji niebiesko – białej, z akcentami ziół, belkowanym sufitem i niebieską kozą, ma klimat iście niebiańskiej szczęśliwości.
Kolorystyka pokoju Czułość jest delikatna, niczym czułe muśnięcie. Sprzyja objęciu własnym uczuciem, stanów duszy i przeżyć drugiej osoby.
Idealnym miejscem na romantyczne kolacje jest oranżeria lub Ogród Zimowy.

Blask świec, cudowne dania i panoramiczny widok na ogród z rozgwieżdżonym niebem. Czyż nie brzmi to wspaniale?
Szef kuchni to młody mistrz smaków. Miesza, zestawia, łączy, opowiada. Jest więc uczta smaków ale też opowieści o nich, są kolory i zapachy, do których chce się wracać.
Dopełnieniem romantycznego pobytu jest najlepsze, naturalne SPA, SPA zupełnie wyjątkowe w Nałęczowie. Tylko w Hotelu Łubinowe Wzgórze, skorzystasz z rytuałów w ruskiej bani z Sauna-majstrem, oddasz się dobrodziejstwu ciepłej kąpieli w wywarze z siana. Potem masaże, a na koniec dla dodania kolorytu ciału – naturalne zabiegi na twarz i dłonie.

Na Łubinowym Wzgórzu jest miejsce i przestrzeń, żeby pobyć ze sobą, nacieszyć się rozmową, bliskością. Wspólne spacery, posiłki, kąpiele, bliskość, czułość – wszystko to zostaje na długo w pamięci.
Nie ma nic piękniejszego jak zaopiekowanie się ukochaną osobą, zabranie jej do magicznego miejsca, otoczenie ją ciepłem i miłością. Takim miejscem jest bez wątpienia Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA w Nałęczowie.