Najlepsze SPA dla dwojga

BŁOTNE SPA dla Dwojga

Tworząc ofertę BŁOTNEGO SPA , myśleliśmy o intymności dwojga ludzi, o ich własnej, nienaruszalnej przestrzeni, o zmysłowości.
Kolejnym elementem był dobór naturalnych, odżywczych dla ciała produktów. Wybraliśmy błoto z Morza Martwego. BŁOTNE SPA to 3h podróż tylko we dwoje w Domku Baniowym. Ponad 65 m2 powierzchni, podzielonej na kilka stref – ruską banię, relaksacyjną, biesiadną, sanitarną. Wyłącznie do dyspozycji pary, bez ingerencji z zewnątrz, bez osób trzecich.

Para zostaje wprowadzona do domku baniowego przez naszego pracownika, który pokrótce objaśnia co jest dla nich przygotowane i wychodzi.
W drewnianym cebrzyku przygotowane są namoczone brzozowe witki z instrukcją jak należy nimi masować ciało.
Masaż witkami powoduje wzrost obiegu krwi w skórze i tkankach głębszych, oraz przepływ krwi, limfy i płynu śródmiąższowego w całym organizmie.
Olejki eteryczne zawarte w liściach, wchłaniane są przez skórę. Masowanie witkami powinno być przyjemne.
Na komodzie leżą miseczki z przygotowanym błotem z Morza Martwego, również z instrukcją jak należy go stosować.
Błoto z Morza Martwego jest mieszanką pierwiastków i minerałów występujących w wodzie Morza Martwego, jak również składników organicznych, występujących wzdłuż linii brzegowej. Połączenie obu tych elementów -  pierwiastków i minerałów występujących w wodzie Morza Martwego oraz substancji organicznych - powoduje powstanie niepowtarzalnego środka terapeutyczno-kosmetycznego.
Błoto z Morza Martwego ma właściwości wzmacniające, odżywcze, wygładzające i lecznicze.
Jeżeli chcesz spędzić z ukochaną osobą niezapomniane 3h, to zamów BŁOTNE SPA dla dwojga.