Rodzinny Hotel Nałęczów

Szukasz hotelu w Nałęczowie lub Kazimierzu Dolnym? Zależy Ci na dobrej kuchni, komfortowych noclegach, Spa i atrakcjach dla dzieci? Jeżeli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zacznijmy od atrakcji dla dzieci. Wspólnie z architektami, specjalizującymi się w projektowaniu placów zabaw dla dzieci, stworzyliśmy pierwszy na Lubelszczyźnie i jeden z pierwszych w Polsce, a już z całą pewnością pierwszy w hotelarstwie, naturalny plac zabaw.
Głównym celem było takie zaprojektowanie i podzielenie przestrzeni, żeby dziecko miało możliwość kreatywnej zabawy, w zależności od wieku i  kontakt z naturą.
Drugim bardzo ważnym elementem naturalnego placu zabaw, jest spójność przestrzeni, z charakterystycznymi na danym terenie elementami.
Trzecim zaś to, żeby dziecko było bodźcowane inaczej, niż na co dzień.
Trudno w tym miejscu nie odwołać się do lat 70-tych czy 80-tych, nie wspomnę już o latach wcześniejszych, kiedy to dzieci kreowały zabawy w naturalnym środowisku, bez wykorzystania gotowych urządzeń. Budowanie szałasów, zabawa w sklep, wspinanie się na drzewa, turlanie, buszowanie w zaroślach, wicie wianków – ileż to dawało radości, o wykorzystaniu energii i zadowoleniu nie wspomnę.
Taka zabawa pozwalała dziecku badać otoczenie, eksplorować, dotykać, próbować i nie miała nic wspólnego, z gotowymi placami zabaw, które powielają jeden i ten sam schemat.

Dzieci potrzebują wszystko zbadać, dotknąć, rozłożyć na czynniki pierwsze, a krajobraz oceniają pod kątem, możliwości zabawy.
Na Łubinowym Wzgórzu zbudowaliśmy Zaczarowany Less z Wioską Wąwitów dla starszych dzieci.
Wioska Wąwitów to ukryte domki, których odszukanie stanowi element gry terenowej. Każde dziecko otrzymuje książeczkę z zadaniami i rysunkami Wąwitów. Zabawa rozpoczyna się od odszukania sympatycznych Wąwitów w ogrodzie. Potem to już tylko inwencja i wyobraźnia dziecka (w książeczce podpowiadamy jak można się bawić i opisujemy zadania do wykonania). Dzieci mają przestrzeń do zabawy,  buszowania w domkach, spinania się po linie, zbierania darów....

Po zabawie pełnej wrażeń, bieganiu, dzieci z apetytem pałaszują obiad w restauracji Niebo i las.

Jeżeli szukasz miejsca innego niż zwykle, chcesz, żeby Twoje dziecko miało przestrzeń do zabawy i biegania, kontakt z naturą i możliwości kreatywnej zabawy, wybierz Hotel Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA.