Co nowego w Eko Resorcie Łubinowe Wzgórze?

Już w kwietniu otwieramy nowy budynek z pięcioma pokojami. Jakie będą jego wnętrza? Oto kilka słów od architekt Ani Choińskiej, która je zaprojektowała.

„Chciałam uzyskać wnętrza bez zbędnych dekoracji. To ma być elegancja, która jest w prostocie...........wyrafinowanej prostocie. Naturalne tkaniny, akcenty kolorystycznie stonowane, nic co konkuruje z przyrodą na zewnątrz.
Wnętrza są tłem, dla obrazów na zewnątrz.

Zależało mi również, żeby ta część hotelowa była odmienna od reszty...bardziej kolorowej, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Pokoje z przeznaczeniem do pracy twórczej i wypoczynku, gdzie liczy się spokój, nastrój...nic nie odwraca uwagi, gdzie można się wyciszyć, zebrać myśli.
Taka kolorystyka kojarzy mi się też z czystością, zapachem świeżego prania, mydła lawendowego, cytrynowego.......wszystko naturalne.”
Pokoje nazwaliśmy: Natchnienie, Fantazja, Wyciszenie, Marzenie, Pasja.
Budynek ma elewację z kazimierskiego kamienia wapiennego. Ciekawym elementem jest konstrukcja dachu drewniano-płatwiowo-krokwiowa, która jest widoczna od wewnątrz, w pokojach Pasja, Marzenie, Wyciszenie.
Kamienny domek (bo tak nazywamy nowy budynek) ma duży, zadaszony taras, na którym (kiedy tylko pozwoli na to aura) staną fotele, zawisną hamaki.

Pokoje w tym budynku, dedykujemy wszystkim pisarzom, kompozytorom, biznesmenom, osobom chcącym wypocząć blisko natury, wszystkim którzy cenią sobie minimalizm - w najlepszym jego wydaniu. Dwa pokoje przeznaczamy dla osób z problemami alergicznymi. Dysponujemy specjalnymi kołdrami, poduszkami.
W nowym budynku przyjmujemy dzieci od 13 roku życia. Młodsze dzieci serdecznie zapraszamy do budynku głównego i chaty.

W okresie wiosenno-letnim, chcemy przygotować jak najwięcej miejsc do wypoczynku, na łonie przyrody. Pojawią się, podobnie jak w latach poprzednich, stoliki, fotele, sofy.
Nowością będą hamaki, altana do masaży i zabiegów na ciało – z widokiem na łąkę kwietną, lampiony.
Wszystkie osoby, które szukają najlepszych hoteli w Polsce, kontaktu z naturą, dobrej kuchni i miłej atmosfery zapraszamy do Eko Resortu Łubinowe Wzgórze.