Miejsce na wyjazd firmowy - Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA

Nowa sala szkoleniowa na Łubinowym Wzgórzu

W październiku 2016 roku otwieramy nową salę szkoleniową. Tym razem na 20-60 osób, w zależności od układu.
Sala będzie niezwykle klimatyczna i będzie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt (projektor NEC M403H, technologia DLP, rozdzielczość FULL HD, ekran 320 x 180 16:9 sterowany bezprzewodowo, wzmacniacz miksujący Monecor 120W z tunerem radiowym i odtwarzaczem CD/USB, cztery głośniki pasywne, odbiornik wieloczęściowy, mikrofon bezprzewodowy).

W bocznej części zlokalizowane będzie zaplecze gastronomiczne, z tyłu sanitarne, a na górze będzie antresola przeznaczona na rozmowy w kuluarach, odpoczynek, lekturę.

Łubinowe Wzgórze Eko Resort, to kilka kameralnych budynków, urządzonych ze smakiem i niezwykłą dbałością o szczegóły. To teren 3 ha z ogrodem, ścieżkami spacerowymi, miejscami do rekreacji i gier zespołowych. To doskonała restauracja, dyskretna i profesjonalna obsługa oraz strefa relaksu z propozycjami najlepszego naturalnego SPA w Polsce.

Zapraszamy wszystkich gości biznesowych na szkolenia, konferencje, spotkania integracyjne, burze mózgów, spotkania top managment, biesiady, przyjęcia, kolacje wigilijne.
Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj https://lubinowe.pl/pl/konferencje/