Najlepsze naturalne SPA w Polsce

Natura nieustannie nas inspiruje. W opozycji do lśniących ścian, maszyn, proponujemy ajurwedyjskie zabiegi, troskę o drugiego człowieka, empatię.
Zastanów się czy luksus aby na pewno musi oznaczać przepych? Czy luksusem nie jest relaks na łonie przyrody, troskliwa i uważna praca z Twoim ciałem, życzliwy personel, dobre jedzenie, przestrzeń? Czy nie warto tego doświadczyć? Przeżyć coś inaczej niż zawsze, złamać schematy?

Dla nas celem jest jak najbliższy kontakt z naturą, wyciszenie, regeneracja, przestrzeń, odbodźcowienie, zioła, uśmiech, dbałość o detale.
Po masażu proponujemy odprężające i relaksujące kąpiele w wyciągach z ziół. Możesz wybrać różne rodzaje: w wywarze ze słomy owsianej (wzmacnia i odtruwa, pozytywnie wpływa na układ kostny), nasz kultowy w wywarze z siana (rozluźniający, uspakajający, pobudzający przemianę materii) czy kąpiel w mleku kozim.

Elementem niezbędnym, harmonizującym organizm jest jedzenie, świeże, z dodatkiem ziół, energetyzujące. Przykładamy ogromną wagę do tego co serwujemy naszym gościom, ale też jak. Nastrój świec, stoliki w ogrodzie, delikatna muzyka – to kilka z wielu elementów, które mają wpływ na całość.
Teren wokół obiektu ma ponad 3 ha i jest tak przygotowany w sezonie wiosenno-letnim, żeby każdy znalazł wygodne miejsce dla siebie. Czy to w cieniu drzew na hamaku, czy na łące kwietnej na leżaku, czy w ogrodzie, na łóżku, fotelu lub sofie.

Tereny otaczające Łubinowe Wzgórze, wprost zachęcają do długich spacerów. Możesz iść polnymi ścieżkami i lasem do Nałęczowa, Wąwolnicy czy do dalszego Wojciechowa. Możesz wybrać się na rowerową wycieczkę do Kazimierza Dolnego, zabierając ze sobą kosz piknikowy.