Miejsce na wyjazd firmowy z najlepszym naturalnym SPA w Polsce - Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA

Konferencje, szkolenia, eventy Nałęczów

Świetne warunki do pracy twórczej
Piękno przyrody, architektura, cisza, doskonała kuchnia, to tylko kilka z wielu atutów Łubinowego Wzgórza. Kompleks łączy w sobie najwyższe standardy, z doskonałą atmosferą.
Dla potrzeb gości biznesowych przygotowaliśmy przestronną, klimatyczną, wielofunkcyjną salę o powierzchni 150m2, z naturalnym światłem, zapleczem gastronomicznym, sanitarnym i miejscem na rozmowy w kuluarach.
W pierwszym kwartale 2017 roku oddany zostanie nowy budynek dedykowany gościom biznesowym, naukowcom, pisarzom, twórcom. Pokoje będą miały wszelkie udogodnienia do pracy zarówno przy biurku jak i w innych miejscach, strefę do wypoczynku, wyposażenie i wystrój sprzyjający pracy koncepcyjnej.

Spotkania, eventy
Nasze sale oraz zaplecze plenerowe (3 ha) pozwalają na organizację najrozmaitszych imprez począwszy od koncertów, bankietów, koktajli, a skończywszy na biesiadach, grillach, degustacjach win

W czasie wolnym
Dla osób uciekających od zgiełku dnia codziennego i nadmiaru bodźców, proponujemy relaks w oranżerii, naturalne zabiegi SPA w naszej strefie relaksu, aromatyczną herbatę w bibliotece.
Dla grup, które chcą się integrować, proponujemy biesiady, ogniska, grille, Wine Casino, wspólne gotowanie, nocne zwiedzanie Nałęczowa, przejażdżki jeepami po lessowych wąwozach i wiele innych.

Kulinaria
Szef naszej Restauracji bazuje na naturalnych produktach z polskich pól, lasów, rzek. Łączy smaki, dba o grę kolorów i zapewnia niezwykle doznania smakowe. Jesteśmy jednym z nielicznych obiektów certyfikowanych w zakresie przygotowywania produktów bezglutenowych. Łubinowe Wzgórze to też hotel dla gości z dietą wegańską, bezmleczną, oczyszczającą, ajurwedyjską. Zapraszamy na naszą stronę dotyczącą konferencji