Gdzie na wyjazd firmowy?

Konferencje Nałęczów

Szukasz wyjątkowego miejsca na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, spotkania Zarządu, burze mózgów? Zależy Ci na komfortowych salach, dobrym zapleczu biznesowym i świetnej kuchni? Hotel Łubinowe Wzgórze w Nałęczowie spełnia wszystkie te wymagania.

Spośród innych hoteli wyróżnia go położenie, kuchnia i przestrzeń . Na powierzchni 3 ha zlokalizowano pięć budynków o wyjątkowej architekturze i świetnym designie. Nie ma osoby, której nie zachwycałby widok – na pobliskie wzgórza tonące w zieleni i promieniach słońca, na ogród pełen kwiatów, na lessowe wąwozy.
Wnętrza każdego budynku jest przemyślane, spójne i niezwykle oryginalne.

Wzrok przyciągają detale - oświetlenie, meble, połączenie kamienia, gliny, drewna. Pełno tu miejsc, gdzie można posiedzieć, zachwycić się widokiem, porozmawiać.
W Hotelu Łubinowe Wzgórze, grupy mają do swojej dyspozycji nie tylko dobrze wyposażone sale szkoleniowe ale też przestrzeń do spotkań, odpoczynku, relaksu w tym najlepsze naturalne SPA w Polsce.
Na większe konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, najbardziej odpowiednia jest Sala nad Wąwozem. Na przestrzeni 160m2 umieszczono szerokie, drewniane stoły z wygodnymi krzesłami. Elektrycznie sterowany ekran zajmuje powierzchnię 320 x 180 cm. Projektor NEC PE401H w technologii DLP bardzo ostro wyświetli każdą prezentację.
Sala szkoleniowa Nad Wąwozem ma wielkie, panoramiczne, za którymi rozpościera się widok na wąwóz i łąkę kwietną. Wystarczy popatrzeć w dal, a kojące działanie przyrody złagodzi każde napięcia i stres.
Przerwy kawowe uczestnicy grupy mogą spędzić na antresoli, odpoczywając na wygodnych sofach, popijając świeżo zaparzaną kawę, jedząc kanapki z lokalnymi specjałami. W wiosenno-letnie dni, świetnym miejscem na relaks i przerwę, jest ogród. Można „złapać promienie słoneczne” leżąc na leżakach, posiedzieć w cieniu altany czy pospacerować po rozległych łąkach.
W jesienno-zimowe dni ciepło glinianego pieca i kominka znajdującego się w Sali nad Wąwozem, jest najlepszym remedium na poprawę nastroju i podniesienie energii.

Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA dysponuje również innymi salami szkoleniowymi.
Dla mniejszych grup, na spotkania VIP, czy warsztaty, świetnie nadaje się Ogród Zimowy. To przeszklona, klimatyczna przestrzeń z widokiem na biostaw.

Alternatywą na małe spotkania jest Oranżeria I. To doskonałe miejsce na burze mózgów. Widok z okien oranżerii na ogród i wzgórza nie tylko zachwyca ale też pobudza kreatywność. W tym miejscu zrodziło się już wiele doskonałych pomysłów.

Po zajęciach uczestnicy mogą oddać się relaksowi w najlepszym, naturalnym SPA. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu polecamy trasy spacerowe, biegowe, rowerowe. Wieczorem grupy mogą spędzić czas przy ognisku z rozgwieżdżonym niebem i pyszną zupą rybną z żeliwnego kociołka, na kolacjach biesiadnych z kapelą, grillując czy uczestnicząc w nocnym zwiedzaniu Nałęczowa. Przygotowano również inne propozycje, które opisane są na stronie obiektu
Jedno jest pewne, Hotel Łubinowe Wzgórze nie ma sobie równych na terenie Lubelszczyzny.