Letnie odprężenie w najlepszym hotelu w Nałęczowie, czyli przykładowy dzień z życia turysty w Wiosce Zdrowia

Dobre rozpoczęcie dnia, to bardzo dobre, urozmaicone, energetyzujące śniadanie i dobra kawa.

Nasze bufety śniadaniowe składają się z różnorodnych past, rolad, wędzonych mięs naszej produkcji, zagrodowych serów, tart oraz dań na ciepło. Wzbogacamy je o różnego rodzaju pestki i orzechy, konfitury własnej produkcji i potrawy sezonowe. W sezonie wiosenno-letnim wiele osób je śniadanie w ogrodzie lub w oranżeriach. Ci, którzy wybierają stolik w restauracji, zazwyczaj kończą kawą w ogrodzie.

Po śniadaniu większość gości leży na hamakach i łóżkach ogrodowych, relaksując się na łonie przyrody, czytając lub gawędząc.

Rodziny z dziećmi najczęściej spędzają czas blisko atrakcji dla najmłodszych, czyli placu zabaw z kuchnią błotną, w której maluchy szaleją, bawiąc się gliną, wodą, szyszkami, kostkami słomy i drewna lub koło Wioski Wąwitów, gdzie bawią się starsze dzieci.
Część osób wybiera się na rowerowe wycieczki, zabierając kosz z przekąskami.
Panie oddają się lekturze w cieniu drzew lub opalają się na leżakach koło oczka wodnego.
Większość osób ponownie spotyka się w porze lunchu, by skosztować dań z karty.
Popołudnia to najczęściej relaks dla ciała – ruska bania, zabiegi, masaże, spacery oraz warsztaty robienia naturalnych kosmetyków, live cooking, jeżeli zbierze się grupa chętnych osób.

Coraz mniej naszych gości spędza czas poza Łubinowym Wzgórzem. Najczęściej są to osoby, które po raz pierwszy zawitały w te strony i chcą zobaczyć Nałęczów, Kazimierz, Kozłówkę, Lublin, Zamość. Wracają potem wykończeni po całodziennej wycieczce, rozkoszując się przestrzenią, ciszą, jedzeniem.

Dzień kończy się kolacją w blasku świec, w ogrodzie, oranżeriach, restauracji, z dobrym winem i odprężonym ciałem. Niby nic - ktoś mógłby rzec, ale jakże wiele. W zabieganym świecie, pełnym bodźców, hałasu, betonu, arogancji, miejsce z dala od zgiełku, pośród natury, z miłą obsługa i bardzo dobrym jedzeniem, przywraca równowagę psycho-fizyczną.

Serdecznie zapraszamy na Łubinowe Wzgórze.