Co robić w czasie deszczu

Gry planszowe, czyli co robić gdy pada, jest zimno lub nie chce Ci się wychodzić...

To znakomity czas by zrobić coś wyłącznie dla przyjemności.
Wyobraź sobie wygodny stół, aromatyczną herbatę i masę wciągających gier planszowych.
Pomyślisz, chińczyk, grzybobranie – nie, nuda. Bawiłam się tym w wieku dziecięcym. Zanim jednak powiesz nie,  spróbuj. Poza niezwykle wciągającymi fabułami nowych gier planszowych jest coś, co jest bezcenne – kontakt z drugim człowiekiem, obserwacja jego reakcji, wspólny śmiech i mnóstwo emocji. Coś, co składa się na atmosferę, budowanie więzi, wspomnienia i marzenie o powrocie takich chwil.

Na Łubinowym Wzgórzu możesz zagrać w następujące gry:

Tajniacy:
To świetna zespołowa zabawa dedukcyjna.
Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę.

Agricola:
Stworzona z myślą o rozgrywkach od jednej do czterech osób.
Twoim zadaniem będzie rozbudowanie gospodarstwa w taki sposób, abyś miał wszystko, czego potrzeba do dostatniego życia.

Pandemia:
Wciągająca gra o nieuchronnej zagładzie ludzkości
Będziesz musiał prowadzić działania mające na celu ocalenie ludzkości przed wyginięciem.

Dixit:
To wesoła i zaskakująca gra skojarzeń. Każdy gracz w swojej turze staje się bajarzem. Wybiera spośród 6 obrazków jeden i wymyśla do niego skojarzenie.

Pytaki
To przyjemna, prosta gra integracyjna dla całej rodziny. Losujesz z woreczka "PYTAKI" czyli żetony, a następnie odpowiadasz na wylosowane pytanie lub wykonujesz zadanie.

Jenga Classic
Gra składa się z drewnianych klocków ułożonych w wieżę. Polega na wyciąganiu jednego klocka z dowolnego piętra wieży i dokładania go na szczyt, nie powodując jej zawalenia.

Innym bardzo przyjemnym sposobem na spędzenie czasu, jest dobra książka, wygodny fotel, ciepły koc. Książka, która sprawi, że zapomnisz o całym świecie. Z całą pewnością znajdziesz taką w naszej bibliotece. Jeżeli wolisz słuchać, wypożycz audiobooka.

Cudownie spędzisz czas, oddając się dobremu jedzeniu, piciu, rozmowom i spacerom. W naszej Restauracji zadbamy o doznania wszystkich zmysłów. Świece, delikatna muzyka, fantastyczne smaki i zapachy – wszystko to buduje niezapomnianą atmosferę.
Ukoronowaniem wieczoru może być relaks w oranżerii i obserwacja rozgwieżdżonego nieba z kieliszkiem wina.
Przyjedź na Łubinowe Wzgórze. Bliskość przyrody sprawia, że wszystko staje się prostsze. Zostawisz za sobą dylematy zawodowe, mnóstwo gadżetów i całą elektronikę. To właśnie proste sytuacje, brak pospiechu, swojskie otoczenie dają nam przysłowiowy luz i szczęście.