Dla kogo jest ta oferta?

Dla wszystkich osób, które chcą w samotności przemyśleć kilka ważnych spraw, zregenerować siły, do-energetyzować ciało.

Przeczytaj, zobacz czy Ci się spodoba, a jeżeli tak, to pakuj się i przyjeżdżaj na Łubinowe Wzgórze.

Zakwaterowanie w Kamiennym Domku

Powita Cię skandynawski minimalizm. To ważne, żeby przestrzeń była uporządkowana. Bez nadmiaru rzeczy, o które się potykasz i które drażnią. Wszystko powinno być na miejscu i właśnie tak jest w Kamiennym domku.
Wygodne łóżko, wygodny fotel, dobre oświetlenie, kameralność, ciepło. Jak powiedziała moja koleżanka Ania – „wnętrze ma być tłem dla obrazu z zewnątrz”.
Na Łubinowym Wzgórzu przyroda gra pierwsze skrzypce. To dzięki energii drzew, ptasiej muzyce, przestrzeni, to miejsce dodaje sił i przywraca równowagę psycho-fizyczną.  Wzbogacamy to dobrymi, energetyzującymi potrawami, uśmiechem i życzliwością personelu, naturalnymi zabiegami.

Poznałeś w pigułce naszą filozofię, rozpakuj walizkę, a potem przyjdź do Restauracji Kuchnia Smaków na herbatę sosnową i marnowany rabarbar w czekoladzie. Od czasu do czasu dostarczymy Ci nowych, kulinarnych doznań. Ubarwimy świat smaków, zaskoczymy, rozbawimy. Nie, nie nachalnie i nie w nadmiarze.

A co dalej?

Wróć do pokoju, przebierz się w szlafrok i udaj się do naturalnego SPA.
Tu oddajemy Cię w fachowe ręce Anety – osoby obdarzonej niezwykłą aurą, ciepłem, ogromnym wyczuciem. Jeżeli potrzebujesz głębokiego relaksu, wybierz masaż Shiatsu. Jeżeli szukasz holistycznych rozwiązań, proponujemy Rytuał z naszej Ziemi lub Dotyk spa. Porozmawiaj z Anetą, a z całą pewnością znajdziesz w niej uważnego słuchacza i fachowca, który potrafi doradzić.

 

Po masażu zapraszamy na obiad. Wybierz stolik, który Ci się spodoba i tam gdzie będzie Ci komfortowo i wygodnie. Zapytaj nasze kelnerki o dania. Jeżeli lubisz naturalne koktajle, chętnie taki dla Ciebie przygotujemy.

Po obiedzie relaks w altanie, z ulubioną książką, a może wolisz audiobook z naszej biblioteki? Kieliszek Pinot Grigio i tajski masaż stóp. Wyobraź sobie jak wygodnie siedzisz na fotelu z kostek siana, w altanie z widokiem na pola, łąki lasy, a Twoje stopy „odpływają w otchłań lekkości”.

Ten niespieszny dzień zakończ spacerem i kolacją w ogrodzie. Wybierz wygodny fotel, przy małym stoliku. Zakamarek, który da Ci intymność, a jednocześnie możliwość obserwacji. Nikt Ci nie przeszkadza, możesz chłonąć każdą chwilę, pobudzać zmysł dotyku, węchu, wzroku, smaku.

Podoba Ci się taki scenariusz?

Jeżeli tak, napisz [email protected] ; zadzwoń 512-371-309.

Zbudujemy dla Ciebie ofertę na tyle dni, na ile zechcesz.

Zapraszamy www.lubinowe.pl