Narty, zjazd na worku z sianem, robienie piasku księżycowego, wulkany z erupcją, gry planszowe, seanse bajkowe……….

Zbliżają się ferie zimowe. Nasi kucharze przygotowali listę potraw, które będą serwować na śniadania naszym małym Gościom. Pojawią się: naleśniki z naszymi konfiturami, placki bananowe z domowym kremem czekoladowym, kasza jaglana z jabłkiem i cynamonem; racuchy twarogowe z konfiturą, budyń jaglany; omlet z owocami, bułki maślane z czekoladą, jajko na miękko, ryż zapiekany z jabłkiem. Oprócz tego oczywiście dostępne będą propozycje z bufetu.

Do picia, poza standardowymi napojami, pojawią się soki z marchwi i jabłka, szpinaku i banana, koktajle, kakao.

Po takim śniadaniu żadna aktywność na stoku narciarskim nie będzie straszna.
Stoki cały czas są naśnieżane i wygląda na to, że uda się pojeździć na nartach.

A co po nartach?
Jeżeli pojawi się naturalny śnieg, to zapraszamy na jazdę na workach z sianem. To przednia zabawa tak dla małych jak i dla dużych. Przygotowane worki z sianem możecie odebrać z recepcji. Najlepiej zjeżdża się z górki w wąwozie.

Wieczorem zagrajcie w grę planszową. Mamy spory wybór. Opis gier znajdziecie tutaj .

W soboty, zapraszamy na zajęcia z Dziadkiem Romanem – twórcą naszych ogrodowych Wąwitów, wieloletnim instruktorem zajęć w Domu Kultury.
Zabawy z Dziadkiem Romkiem zawsze są kreatywne. Będziecie robić wulkany z erupcją (z sody i octu), piasek kinetyczny i księżycowy, butelki sensoryczne, ziemniaczane pieczątki, malować makaron, robić zamki z pudeł, kukiełki i wiele innych. Możecie też zaprojektować swoje wymarzone huśtawki, a Dziadek Romek wyrzeźbi je dla Was wiosną.

Będziecie wykorzystywać to co Was otacza – w przyrodzie i resorcie, dostrzegać w rzeczach zwykłych to co niezwykłe. Eksplorować i uczyć się myśleć twórczo.

Po obiadokolacjach, w których Szef kuchni zawarł jako jedną z propozycji, wszystkie ulubione potrawy dziecięce, a więc rosół, pomidorową, krupnik, koperkową z kluseczkami, kotlecik z kurczaka, makaron, rybkę, pulpety, pierogi z jabłkiem itd. , zapraszamy na seanse bajkowe, wymiennie z ciekawymi filmami przygodowymi.

Plan zajęć dla dzieci znajdziecie w recepcji. Tam też przygotowane są szablony do wyklejania plasteliną oraz lista atrakcji w pobliżu Łubinowego Wzgórza.

Chcesz zarezerwować ferie zimowe;
Zapytaj o wolny pokój; [email protected]binowe.pl
tel. 512-371-309