Romantyczne SPA dla Dwojga

Tworząc ofertę Romantycznego SPA , myśleliśmy o intymności dwojga ludzi, o ich własnej, nienaruszalnej przestrzeni, o zmysłowości.

Jak każdy nasz zabieg, tak i ten miał składać się z elementów naturalnych, zmysłowych i innych niż te, które najczęściej oferowane są na rynku.

Idealnym miejscem okazał się być nasz domek baniowy. Ponad 65 m2 powierzchni, podzielonej na kilka stref – ruską banię, relaksacyjną, biesiadną, sanitarną. Wyłącznie do dyspozycji pary, bez ingerencji z zewnątrz, bez osób trzecich.

Para zostaje wprowadzona do domku baniowego przez naszego pracownika, który pokrótce objaśnia co jest dla nich przygotowane i wychodzi. Na parę „czekają” szlafroki, ręczniki, jednorazowe klapki. Stół zastawiony jest przekąskami i napojami SPA, a w tle „sączy się” delikatna, relaksacyjna muzyka. Nastrój podkreślają świece.

W drewnianym cebrzyku przygotowane są brzozowe witki z instrukcją jak należy nimi masować ciało.

Masaż witkami powoduje wzrost obiegu krwi w skórze i tkankach głębszych, oraz przepływ krwi, limfy i płynu śródmiąższowego w całym organizmie.
Olejki eteryczne zawarte w liściach, wchłaniane są przez skórę. Masowanie witkami powinno być przyjemne.

Na komodzie leżą miseczki z przygotowanym błotem z Morza Martwego, również z instrukcją jak należy go stosować.

Błoto z Morza Martwego jest mieszanką pierwiastków i minerałów występujących w wodzie Morza Martwego, jak również składników organicznych, występujących wzdłuż linii brzegowej. Połączenie obu tych elementów –  pierwiastków i minerałów występujących w wodzie Morza Martwego oraz substancji organicznych – powoduje powstanie niepowtarzalnego środka terapeutyczno-kosmetycznego.
Błoto z Morza Martwego ma właściwości wzmacniające, odżywcze, wygładzające i lecznicze.

Na zapiecku przygotowane jest łóżko, a w strefie relaksacyjnej leżaki.

Jeżeli chcesz spędzić z ukochaną osobą niezapomniane 3h, to zamów Romantyczny pobyt w SPA dla dwojga.

[email protected]

https://lubinowe.pl/romantyczny-pobyt-spa-dla-dwojga/