Jeżeli integracja, to tylko w Eko Resorcie Łubinowe Wzgórze

Położenie kompleksu - pośród lessowych wąwozów, w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie pól, łąk, lasów, stanowi wprost wymarzone miejsce do organizacji zabaw i gier integracyjnych.

W szczegółach, przykładowy program może wyglądać następująco:

Dzień I
Przyjazd grupy do Eko Resortu Łubinowe Wzgórze około 15.00
Zakwaterowanie
Przekąski w formie bufetu, w Restauracji Kuchnia Smaków 16.00 – 17.00
W menu; gravlax, piróg biłgorajski, sos z kurek, trzy rodzaje pielmieni – z karpiem, wieprzowiną, baraniną, bliny gryczane, szynka z karpia, sałatka z chorizo, ziołowe pesto, hummus szczawiowy, pasta z fasoli, marynowana porzeczka, chleb domowy z popiołem z siana, masło z lnem)
Czas wolny – spacery, rower, gra w bule, frisbee, gry planszowe, masaże, ruska bania, kąpiele w sianie, słomie, kozim mleku
Ognisko 19.00 – 21.00
Zabawa w sali nad Wąwozem z DJ-em 21.00 – 2.

Dzień II
Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
Gra terenowa 9.30 do 12.30
Manewry
Lekka gra terenowa. Do wykonania będą różne gry i ćwiczenia w terenie, mające na celu wspólną zabawę, rozwiązywanie problemów, pobudzanie kreatywności uczestników grupy. Kluczowa będzie też dobra komunikacja między uczestnikami, niezbędna do wykonania poszczególnych zadań. Przykładowe elementy tej gry to: łamigłówki, tubusy (klocki edukacyjne, dedykowane specjalnie do teambuildingu), przeprawa (opracowanie szybkiej i bezpiecznej przeprawy przez toksyczny teren), dźwig (zadaniem uczestników jest złożenie ruchomego ramienia dźwigu, aby z jego pomocą dosięgnąć i wydostać pojemnik z informacjami)

lub

Ekspedycja
Uczestnicy gry, mają za zadanie odnaleźć brakujące części maszyny do wytwarzania złota, a następnie prawidłowo je zamontować. Jeżeli im się to uda i urządzenie zadziała, wszyscy zakończą grę z kieszeniami „pełnymi złota”. Żeby odnaleźć części w terenie, muszą odszyfrować teksty i kierować się wskazówkami.
W wypadku niesprzyjającej pogody, proponujemy gry typu indoor

  Machina
Gra konstrukcyjno-problemowa, bazująca na mechaniźmie reakcji łańcuchowej. Doskonali współpracę i komunikację w zespole. Zadaniem uczestników jest zbudowanie i wprawienie w ruch, gigantycznego mechanizmu.
Uczestnicy muszą ze sobą współpracować, a nie rywalizować. Rezultat końcowy jest czystym odzwierciedleniem wysiłków poszczególnych zespołów, umiejętności korzystania z dostępnych zasobów i prawidłowej komunikacji wewnątrz i między zespołowej.

lub

Escape room
Zabawa polega na rozwiązaniu zagadki i wydostaniu się z pokoju, przed upływem wyznaczonego czasu. W tej zabawie odkrywa się drobne sekrety, które wciągają wszystkich uczestników. To dobry rodzaj symulacji rozwiązywania problemów, pod presją czasu. Angażuje zarówno myślenie analityczne jaki i podejście intuicyjne. Trenuje kreatywność i spostrzegawczość. To studium zespołowego rozwiązywania problemów.

lub

Nakręceni
To integracyjne warsztaty filmowe. Uczestnicy mają okazję wcielić się w rolę gwiazd filmu czy estrady, nagrywając scenę filmową, wideoklip czy też nakręcić autorską produkcję na dowolny temat. Do dyspozycji uczestników będzie garderoba ze strojami, perukami, kapeluszami, kącik charakteryzatorski, zawodowa ekipa służąca radą i pomocą, profesjonalny sprzęt rejestrujący obraz i dźwięk.

Czas 3h + 2h przerwy na montaż, po którym to czasie grupa otrzymuje gotowy film.

Lunch 13-14.00
15.00-17.00
Off-road po zakątkach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego
18.00 -24.00
Kolacja biesiadna w Sali nad Wąwozem

  Dzień III
Śniadanie
Opcjonalnie spacery, rower, masaże.....
To tylko jedna z naszych propozycji
polski