fbpx

Wulkany z Dziadkiem Romkiem

Wczoraj odbyły się zajęcia z Dziadkiem Romkiem. Dzieci lepiły z gliny wulkany, a dokładniej oblepiały gliną słoik tak, żeby nadać mu kształt wulkanu.
Potem malowały jego ściany, a na koniec przygotowały erupcję. Do krateru wulkanu wsypały sodę, dodały kolorowy barwnik, a następnie wlały tam ocet. Kolorowy płyn z szumem wydobywał się z wnętrza wulkanu, co wzbudziło w dzieciach ogromną ciekawość.

Doskonała zabawa była od samego początku. Dziadek Romek swoim ciepłym głosem, spokojem i manualnym talentem wspierał dzieci i objaśniał im jak w fajny sposób można ulepić wulkan. Jak pracować z gliną.
Miał dla nich czas i mnóstwo dobrej energii. Dzieci były zachwycone i zaraz po zajęciach pytały kiedy będą następne z Dziadkiem Romkiem. Czyż nie jest to najlepsze rekomendacja?

Kolejne zajęcia będą w sobotę 27.01.18. Zaplanowany jest księżycowy piasek. Jeżeli planujecie wyjazd w najbliższy weekend, to zapraszamy. Mamy jeszcze 2 wolne pokoje. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 15.00. Jest więc czas na narty do 14.00. Potem dzieci zapraszamy na zajęcia, a rodziców do Restauracji Kuchnia Smaków.

W sezonie wiosenno-letnim, zajęcia z Dziadkiem Romkiem będą w ogrodzie. Będzie lepienie z gliny, budowanie szałasów, robienie ludzików z patyków, malowanie stopami, budowanie labiryntów, zabawy piaskiem kinetycznym, malowanie witraży, teatrzyk, gra cieni i wiele innych kreatywnych zabaw.

Chcesz żeby Twoje dziecko uczestniczyło w kreatywnych zajęciach?
 
polski