Refleksje


Pisałam już na blogu o swoich doświadczeniach pobytu na firmowych wigiliach, jako uczestnik i jako osoba towarzysząca. Bywało różnie. Większość z tych spotkań zlała mi się w rozmyty obraz sztampowych wydarzeń.
Pamiętam dokładnie tylko jedną firmową wigilię. Pamiętam ją, ponieważ był nastrój, intymność, pyszne jedzenie i przestrzeń do rozmów. Było domowo, pachniało piernikami i przyprawami korzennymi. Były miękkie sofy i fotele, gdzie swobodnie rozmawialiśmy w mniejszych grupach.
Atmosfera, jedzenie, przestrzeń, intymność, to były kluczowe elementy, które sprawiły, że obraz tego miejsca i tego wieczoru na zawsze zapisał się w mojej pamięci.
Wszystkie inne miejsca, wymuszające sztywne siedzenie, głośne i często z kiepskim jedzeniem wymazałam.

Co jest ważne?


Mając takie doświadczenia, staram się, żeby na Łubinowym Wzgórzu firmowe wigilie, ale też wszystkie inne przyjęcia i spotkania, kreować wedle najlepszego wzorca. Dlatego zarówno Sala nad Wąwozem jak i główna sala restauracyjna mają nieopodal przestrzeń z miękkimi sofami. Bardzo dbamy o atmosferę, którą budujemy przy pomocy uśmiechu, światła, zapachów, muzyki. Od zawsze jedzenie jest jednym z kluczowych filarów naszego resortu. Dbamy o wartość energetyczną, smak i estetykę podania.

Jeżeli szukasz miejsca na firmową wigilię dla swoich pracowników, zastanów się wspólnie z nimi, co jest dla Was najważniejsze i dopiero potem, wedle tych kryteriów szukaj miejsca.

Propozycja menu


Wigilia firmowa bufetowa 150 zł netto / os.


Zupa
Barszcz na zakwasie
Grzybowe uszka

Dania ciepłe
Pierogi ruskie
Pierogi z kapustą i grzybami
Smażony karp
Kapusta z grochem

Dania zimne
Śledź w oleju lnianym z cebulką
Śledź po kaszubsku
Ryba po grecku
Szczupak w galarecie

Dodatki
Chrzan
Ćwikła
Pieczywo
Masło

Desery
Piernik
Makowiec
Keks

Napoje
Kompot z suszonych owoców
Woda niegazowana z miętą i cytryną
Tenta Cabernet Sauvignon
Tenta Chardonnay

Zobacz inny wariant

Zamów


Telefon: +48 512 371 309
Email: [email protected]
polski