Kubę poznałam w 2008 roku, w Rocznej Szkole Trenerów i Terapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Znaleźliśmy się tam, żeby pogłębić samoświadomość, zrozumieć wewnętrzne procesy.
Oboje mieliśmy za sobą wiele lat pracy w korporacjach i byliśmy gotowi, na nowe otwarcie zawodowych dróg.
Potem ja „stworzyłam” Eko Resort Łubinowe Wzgórze, a Kuba po kolejnych szkołach, został znakomitym trenerem i coachem, specjalizującym się w zarządzaniu energią psychofizyczną ludzi, w metodach skutecznej komunikacji oraz w rozwoju przywództwa.
Po latach nasze drogi znowu się schodzą, tym razem żeby połączyć wiedzę Kuby, z miejscem, dedykowanym dla ludzi, pragnących zregenerować siły psycho-fizyczne. Oba te elementy bardzo dobrze ze sobą współgrają, jakby od zawsze czekały na połączenie.

Kuba tak mówi o swoim warsztacie:
„Ważne jest dla mnie, by ten kameralny warsztat, był faktycznym spotkaniem dla każdego uczestnika – z samym sobą i z innymi uczestnikami, którzy również żyją w rozpędzonym świecie i walczą o sensowne w nim funkcjonowanie."

W swoich warsztatach wykorzystuję wiedzę z pogranicza fizjologii, psychologii i neuronauk.
Spotkanie opiera się na koncepcji 4 obszarów zarządzania energią T. Schwarzta.
Będziemy pracować nad tym, jak lepiej zarządzać energią ciała, emocji, umysłu i sensu/wartości.
Sporo uwagi poświęcę na trening energooszczędnej komunikacji – relacje bowiem, odbierają lub dodają najwięcej energii – w zależności od ich jakości.
Skupimy się też na treningu mentalnym i treningu koncentracji – tu inspiracją jest metoda Mind-Body Bridging S. Block’a oraz techniki mindfullness.
Uczestnicy moich warsztatów zwykle mówią, że kończą spotkanie z wiedzą i pomysłem, jak z niej skorzystać, by wprowadzić niewielką zmianą w swoim codziennym funkcjonowaniu.
Mocno wierzę, że właśnie takie drobne, przyjemne i trwałe zmiany, pomagają lepiej zarządzać swoją energią i prowadzić satysfakcjonujące życie. A naprawdę warto o takie zawalczyć?.
Jeżeli wyraźnie odczuwasz potrzebę wprowadzenia w swoim życiu zmian, lepszego zarządzania energią i stresem, to dołącz do nas i weź udział w warsztatach

Ile to kosztuje?
Cena warsztatów wynosi 1300 zł

Cena zawiera; 2 dniowe warsztaty (sobota 9-17.00; niedziela 9-15.30), 2 noclegi w komfortowym pokoju 2-osobowym, 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego, 2 lunche, 2 kolacje, 4 przerwy kawowe
Opcjonalnie; masaże, naturalne zabiegi na twarz i ciało, ruska bania

Kiedy?
Termin ustalimy jak zbierze się grupa min. 5 osób, a max. 10

Zapisz się; [email protected]
tel. 512-371-309

Masz pytania do Kuby odnośnie warsztatów - napisz; [email protected]

Prowadzący warsztat Kuba Zając
Socjolog, trener i konsultant. Wspiera organizacje i osoby indywidualne w rozwoju umiejętności na styku 3 obszarów -zarządzania stresem i energią, umiejętności komunikacyjnych oraz przywództwa. Prowadzi własny butik rozwojowy Aware. Od 4 lat w zespole Akademii Psychologii Szkoły Biznesu Przywództwa Politechniki pod kierownictwem Jacka Santorskiego. W trakcie szkolenia dla terapeutów w nurcie Gestalt. Więcej na www.awaresolutions.pl
polski