Sprawdzony Hotel Nałęczów - Eko Resort Łubinowe Wzgórze

Szukasz sprawdzonego hotelu?
Zależy Ci na ciszy, odpoczynku, dobrym jedzeniu, naturalnym SPA? Przyjedź do Eko Resortu Łubinowe Wzgórze w miejscowości Łąki, koło Nałęczowa.
To kompleks pięciu budynków, zaprojektowanych z dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem naturalnych materiałów – kamienia, drewna, gliny. Otoczony pięknem przyrody, z widokiem na wzgórza, lessowe wąwozy, ogród.

Na Łubinowym wzgórzu - każdy znajdzie miejsce dla siebie, czy to w oranżerii, w bibliotece, w ogrodzie. Można spacerować, mile gawędzić, delektować się potrawami, słuchać ptasiej muzyki.
Łubinowe Wzgórze zbudowane zostało z myślą o gościach, którzy szukają relaksu, odbodźcowienia, kontaktu z naturą. Dla których ważny jest komfort, dobre jedzenie, obsługa – życzliwa, troszcząca się o gościa.
Dla rodzin z dziećmi, przygotowano akcesoria, które ułatwiają wypoczynek – łóżeczka, krzesełka, przewijaki, pojemniki higieniczne, elektroniczne nianie, nakładki na deski....

W zimie, na maluchów czekają sanki, ślizgi, pokój zabaw czy gry planszowe. W okresie wiosenno-letnim swoje podwoje otwiera Zaczarowany Less czyli Wioska Wąwitów (dla starszych dzieci) i Półwąwozu (dla maluchów). To naturalny plac zabaw – zaprojektowany i wpisany w rzeźbę terenu, którego celem jest rozwijanie kreatywności u dzieci i zabawa w naturalnym środowisku.

Dla osób, które chcą wypocząć bez pociech, przygotowano osobny budynek (kamienny domek) z pięcioma pokojami, o kojących duszę nazwach – Natchnienie, Fantazja, Wyciszenie, Pasja, Marzenie.
Wszystkie pokoje w tym budynku są bardzo komfortowe. Mają pięknie zaprojektowany, minimalistyczny wystrój, z detalami przyciągającymi uwagę. W holach kamiennego domku, w wygodnych fotelach, można zatopić się z książką, czy porozmawiać w gronie znajomych.
W porze wiosenno-letniej na gości czeka zadaszony taras z hamakami,fotelami, stolikami.

Bez wątpienia ogromnym atutem Łubinowego Wzgórza jest kuchnia. Goście chwalą śniadania za ich urozmaicenie, smaki, sezonowość potraw, obsługę. Masę pochwał zbiera Szef Kuchni, który czuwa nad każdym detalem, łączy smaki, czaruje formą i opowiada gościom co dla nich przygotował. Wszyscy kucharze mają doświadczenie w przygotowaniu potraw bezglutenowych, bezlaktozy, wegańskich. Wart podkreślenia jest fakt, że jakość tych potraw, ich urozmaicenie, wartość energetyczna, jest taka sama jak w wypadku potraw bez diet.

polski