Prezent dla rodziców

Przygotowaliśmy ofertę z myślą o RODZICACH. Tworząc ją, chcieliśmy, żeby OBDAROWANI znaleźli u nas wyjątkową atmosferę, żeby ich kubki smakowe były rozpieszczane kulinarnie, a ciało i umysł „znalazły” prawdziwy relaks.

Jak to sobie wyobrażamy?
Rodzice otrzymują w prezencie Voucher Łubinowego Wzgórza.
Umawiają z recepcją termin swojego przyjazdu. Jeżeli chcą mieszkać w budynku bez dzieci, proponujemy pokoje w Kamiennym domku – Wyciszenie, Natchnienie. Jeżeli preferują pobyt w budynku głównym, proponujemy pokój Przyjemność, Czułość.

W dniu przyjazdu goście zostaną powitani gorącym cydrem z płatkami róż.
W pokoju będą na nich „czekały” ciasteczka szczęścia, talerz owoców sezonowych, szlafroki, czajnik, herbata, cukier.
Recepcja ustali z gośćmi dogodne godziny zabiegów, a nasi fizjoterapeuci opowiedzą o ich przebiegu.
Na początek proponujemy relaksacyjną kąpiel w wywarze z siana, połączoną z aromaterapią. Następnie masaż leczniczy kręgosłupa z terapią manualną.

Któż z nas nie ma problemów z kręgosłupem?
Wybraliśmy ten zabieg, ponieważ „daje”odczuwalną ulgę ciału, zmniejsza napięcia w ciele i jest wykonywany przez świetnych fizjoterapeutów.
Jeżeli obdarowani będą woleli inne zabiegi, to oczywiście jest możliwość ich zamiany. Jeżeli nowy zabieg będzie droższy od zakontraktowanego, wtedy wymagana będzie dopłata różnicy.
Chcieliśmy, żeby obdarowani mogli wybrać dania i napoje z karty, które najbardziej przypadną im do gustu, dlatego oferta zawiera kwotę w wysokości 140 zł na osobę, do wydania w Restauracji Kuchnia Smaków.

Co jeszcze proponujemy:
wybór dobrych książek z naszej biblioteki, szachy, gry planszowe, kieliszek nalewki, spacery, dobrą kawę, ciepło, życzliwość, dbałość o szczegóły.

Oferta zawiera:
2 noclegi w komfortowym pokoju 2-osobowym
śniadania w formie bufetu szwedzkiego, z mięsami z naszej wędzarni, regionalnymi serami, pastami, pasztetami, konfiturami własnego wyrobu...
140 zł do wydania w Restauracji Kuchnia Smaków
1 kąpiel relaksacyjną z aromaterapią
1 leczniczy masaż kręgosłupa z terapia manualną

Cena w w okresie od 1.10 do 31.03. wynosi 600zł/od osoby w pokoju 2-osobowym
W terminie od 01.04. do 30.09. 640 zł/od osoby w pokoju 2-osobowym
polski