Program oczyszczająco-regenerujący

Nastała dłuższa przerwa w artykułach na blogu. Po pierwsze dlatego, że wakacje to czas niezwykle dla nas pracowity, po drugie testowaliśmy nowe zabiegi, omawialiśmy propozycje nowych dań i pracowaliśmy nad koncepcją energetyzującej ścieżki.

Zabiegi szczęśliwie udało nam się przygotować. Ich propozycje znajdziecie tutaj
Mamy też już pierwszy feedback od naszych klientów
Dotyk Spa - „świetne połączenie zabiegów, bardzo dobre przygotowanie, cudowny relaks”.
Romantyczne Spa dla dwojga - „ bardzo dużo przestrzeni, intymność, świetne propozycje”
Witalny program regenerujący ciało - „ cudowny czas dla ciała i ducha, wyszłam zrelaksowana, a moje ciało było gładkie i świetnie nawilżone)
O każdym z zabiegów warto napisać więcej. Zacznę więc o witalnego programu regenerującego ciało.
Zabieg rozpoczyna się od rozgrzania ciała w ruskiej bani. Na tym etapie, chodzi o oczyszczenie skóry aż po dno porów, pozbycie się toksyn. Pobudzenie krążenia krwi, rozluźnienie mięśni.
Następnie prysznic, a potem peeling czarnym mydłem i rękawicą kessa.
Czarne mydło savon noir, jest w 100% roślinne, a marka Alepia gwarantuje jakość. Powstaje z czarnej odmiany oliwek. Dzięki bogactwu zawartej w mydle witaminy E, kosmetyk ten od wieków jest uznany za środek o dobroczynnym, łagodzącym i odżywczym wpływie na skórę. Mydło zmiękcza i wygładza skórę, dogłębnie ją oczyszcza i odżywia. Rękawica kessa wspomaga proces oczyszczania skóry z martwego naskórka.

Po peelingu ciała i prysznicu, skóra jest przygotowana do aplikacji glinki rhassoul (ghassoul). Ghassoul jest bogata w minerały (krzemionka, magnez, soda, potas....). Poza właściwościami oczyszczającymi i pochłaniania nadmiaru sebum, glinka ghassoul redukuje suchość oraz łuszczenie skóry, poprawia jej wygląd i rozjaśnia.

Podczas kiedy całe ciao jest obłożone glinką, kosmetyczka zajmuje się twarzą. Rozpoczyna od peelingu, potem wykonuje masaż twarzy. Na koniec nakłada maseczkę z glinki, w zależności od rodzaju skóry - białej (do skóry mieszanej i tłustej), zielonej (do cery tłustej z trądzikiem), czerwonej (do skóry suchej oraz do cery z pękającymi naczynkami).
Po umyciu ciała z glinki, następuje jego namaszczenie olejem ze słodkich migdałów oraz masaż. Olej ze słodkich migdałów jest bogaty w witaminy: A, B1, B2, B6, D i E. Zawiera wartościowe substancje odżywcze: kwas linolowy i oleinowy, proteiny i minerały (wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, sód i cynk). Doskonale nawilża.

Cały rytuał odbywa się w domku baniowym i trwa 90 minut + 20 minut sauna.
Zawiera wyłącznie naturalne składniki.
polski