Naturalne SPA Nałęczów

Natura nieustannie nas inspiruje. W opozycji do lśniących ścian, zamkniętej przestrzeni, proponujemy w sezonie wiosenno-letnim masaże i zabiegi na łonie przyrody. Zapraszamy na zabiegi już w szlafrokach. Gwarantujemy ptasią muzykę, widoki na łąkę kwietną, zapach ziół.

Zastanów się czy luksus aby na pewno musi oznaczać przepych? Czy luksusem nie jest relaks na łonie przyrody, troskliwa i uważna praca z Twoim ciałem, życzliwy personel, dobre jedzenie, przestrzeń? Czy nie warto tego doświadczyć? Przeżyć coś inaczej niż zawsze, złamać schematy?

Dla nas celem jest jak najbliższy kontakt z naturą, wyciszenie, przestrzeń, odbodźcowienie, zioła, uśmiech, dbałość o detale.
Po masażu proponujemy odprężające i relaksujące kąpiele w wyciągach z ziół. Możesz wybrać różne rodzaje: w wywarze ze słomy owsianej (wzmacnia i odtruwa, pozytywnie wpływa na układ kostny), nasz kultowy w wywarze z siana (rozluźniający, uspakajający, pobudzający przemianę materii), w igliwiu(infekcje dróg oddechowych), w wywarze z brzozy, szyszkach chmielu czy kąpiel w mleku kozim.

Elementem niezbędnym, harmonizującym organizm jest jedzenie, świeże, z dodatkiem ziół, energetyzujące. Przykładamy ogromną wagę do tego co serwujemy naszym gościom, ale też jak. Nastrój świec, stoliki w ogrodzie, delikatna muzyka – to kilka z wielu elementów, które mają wpływ na całość.
Do picia podczas zabiegów możesz wybrać: sok z brzozy (wczesną wiosną), sok z młodej pokrzywy, kwas buraczany, herbaty ziołowe czy syrop z czarnego bzu.
Teren wokół obiektu ma ponad 1,5 ha i jest tak przygotowany w sezonie wiosenno-letnim, żeby każdy znalazł wygodne miejsce dla siebie. Czy to w cieniu drzew na hamaku, czy na łące kwietnej na leżaku, czy w ogrodzie, na łóżku, fotelu lub sofie.

Tereny otaczające Łubinowe Wzgórze, wprost zachęcają do długich spacerów. Możesz iść polnymi ścieżkami i lasem do Nałęczowa, Wąwolnicy czy do dalszego Wojciechowa. Możesz wybrać się na rowerową wycieczkę do Kazimierza Dolnego, zabierając ze sobą kosz piknikowy.

polski