Letnie, naturalne zabiegi na ciało i strawa dla ducha, czyli jak zrelaksować się w Eko Resorcie Łubinowe Wzgórze

Każdy z nas szuka własnego, najlepszego sposobu na regenerację sił. Dla mnie warunkiem koniecznym, jest przerwanie „pętli dopaminowej” i odcięcie się od wszystkich aplikacji, telewizji, radia, muzyki, telefonu. Wtedy powoli zaczynam mieć dostęp do swojego wnętrza. Uspakajam gonitwę myśli, odcinam się od świata zewnętrznego, żeby pobyć sama ze sobą. Doświadczam teraźniejszości, swojego życia tu i teraz. Zaczynam dostrzegać rzeczy, które tracę, biegając, żyjąc w stresie i napięciu, realizując zadania.
Takimi momentami odcięcia się od świata zewnętrznego, jest spacer z psem, leżenie na trawie czy podłodze z zamkniętymi oczami i świadomością swojego oddechu, chodzenie na boso po trawie z uważnością każdego ruchu, kąpiele, masaże, zabiegi na ciało.
Odrzucając informatyczny i medialny zgiełk, zaczynam więcej słyszeć, a to znacznie poprawia jakość mojego życia.
Czasami wystarczy chwila, żeby świadomie pobyć ze sobą. Innym razem napięć w ciele jest tak wiele, że sięgam po dobrodziejstwo masaży.
Cieszy mnie fakt, że wielu naszych gości ma podobne odczucia i sposoby na regenerację sił.

Wczoraj otrzymałam taką opinię o „naszym wellness w naturze”: „..masaż był idealnie
zgrany z dzisiejszą pogodą i porą dnia, fajne światło, szum wiatru i ptaki. Oprócz odgłosów natury, słychać też w oddali odgłosy wsi i to bardzo mi odpowiadało, bo to dla mnie egzotyka. Takie masaże na powietrzu w ciepłe dni to super pomysł”.

W sezonie letnim, przygotowaliśmy nowe propozycje naturalnych zabiegów na twarz – z pietruszki, płatków owsianych, maślanki, miodu i jabłek, truskawek.
Staramy się, jak tylko pogoda na to pozwala, przeprowadzać jak najwięcej masaży i zabiegów w terenie. Zachęcamy też do spacerów, zabrania koca i kosza piknikowego, zaszycia się w jednym z wielu miejsc w naszym ogrodzie, łąkach, skorzystania z naszej biblioteki i energetyzujących posiłków w naszej Restauracjiia Smaków.
Jeżeli lubicie muzykę, to w lipcu i sierpniu macie wyjątkową okazję połączyć relaks dla ciała, z przeżyciami duchowymi. W Nałęczowie odbywają się koncerty dużej muzycznej.
W dniach 17 – 28 lipca 2017 roku, odbędzie się XXI Międzynarodowy festiwal i kurs pianistyczny, Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem; http://www.polandfestival.com/pl/.
Organizatorem i dyrektorem ,jest prof. Kazimierz Brzozowski, obecnie wykładowca na Wayne State University in Detroit.
W dniach 29 lipca – 6 sierpnia 2017 roku odbędzie się III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wokalnej oraz Międzynarodowy Letni Kurs Wokalny „Viva il Cantare”,
Więcej informacji tutaj: http://efpromwokal.pl
Festiwal organizowany jest przez Europejską Fundację Promocji Sztuki Wokalnej.
Dyrektorami artystycznymi są: Beata Wardak – mezzosopran, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej i Leszek Świdziński – tenor, solista Teatru Wielkiego w Warszawie.
W dniach 7 – 18 sierpnia 2017 roku, odbędzie się II Międzynarodowy Kurs skrzypcowy im. Tadeusza Wrońskiego, http://kursyskrzypcowe-naleczow.pl/
To oczywiście tylko kilka propozycji.
polski