Wellness na łonie natury

Lubię dobry masaż, bo działa kojąco na ciało i odpręża umysł. 60 minut prawdziwego „odlotu” do krainy homeostazy.
Wiosną i latem jestem wprost nienasycona, jeżeli chodzi o widok przyrody, błękitu nieba, barw kwiatów. Lubię śpiew ptaków, zapach ziół, szum wiatru....
Pomyślałam, że takie połączenie dobrostanu (ciała i ducha z zabiegami wprost w naturze) może tylko ten dobrostan pogłębić, bo z całą pewnością go nie pomniejszy.
Skonsultowałam temat z naszą kosmetyczką Moniką i czołowym fizjoterapeutą oraz masażystą w jednym – Kamilem, którzy pomysł poparli.
Chciałam, żeby altana przeznaczona na wellness, wyrastała wprost z łąki kwietnej i naturalnie łączyła się z otoczeniem.
Wykonawcą został mój ulubiony stolarz Wiesław. Pomimo nawału prac, „wcisnęłam się w jego grafik” i altana stanęła.

Pierwszy masaż na łonie przyrody, postanowiłam przetestować na sobie, żeby wszystko sprawdzić i móc potem opisać doznania. Ubrałam się w szlafrok i poszłam przez łąkę do altany. Tu zderzyłam się z kilkoma prozaicznymi problemami jak np. brak wieszaka czy kosza na śmieci (teraz już są).

Byłam już masowana na kamiennych blatach, drewnianych stołach, ale na kostkach słomy jeszcze nie. Powiem Wam – to jest cudowne. Słoma idealnie dopasowuje się do ciała, a jej zapach tylko pogłębia przyjemne doznania. Wybrałam masaż świecą, bo ciepłe, jedwabiście tłuste szlachetne olejki zawarte w wosku, przyjemnie kontrastowały z ruchem powietrza na mojej skórze.

Moje zmysły rozpieszczał ptasi koncert, zapach traw i ziół. No i te widoki...ach. Odpłynęłam w niebyt cielesnej rozkoszy i psychicznego ukojenia.
Mogę więc z czystym sumieniem polecić Wam nasz wellness w naturze.

Jakie masaże tam proponujemy?

Masaż świecą
Cudowny ciepły, aromatyczny wosk, składający się ze szlachetnych maseł i olejów roślinnych, muska ciało na przemian z podmuchem wiatru. Doskonale rozprowadza się na skórze, czyniąc ją gładką i pachnącą. Bardzo odprężający.

Masaż podgrzanymi olejkami
Podobny efekt do masażu świecą. Różnica polega na użytym materiale, w tym wypadku są to olejki – nieco mniej tłuste niż wosk. Celem jest odprężenie, głęboki relaks.
Masaż lodem w upalne dni
Masaż wzmacnia tkankę skórną, zmniejsza widoczność cellulitu, ujędrnia skórę, poprawia pracę układu oddechowego. Bardzo przyjemna propozycja relaksu.

Masaż Shea
Masło shea wytwarzane jest z orzechów drzewa Masłosza Parka, Ich najważniejszymi składnikami są nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy oraz minerały. Podstawową właściwością masła shea jest rewelacyjne nawilżenie skóry, a także przeciwdziałanie jej starzeniu się.

Masaż na łonie przyrody jest opcja, którą proponujemy, żeby zwielokrotnić przyjemne doznania i poszerzyć odbiór zmysłowy. Wybór miejsca należy jednak do Was.
Masaże, które wymagają stabilności stołu do masażu, jak np. terapia manualna kręgosłupa czy masaże stemplami, kamieniami, do wykonania których niezbędny jest elektryczny podgrzewacz wykonujemy tylko w budynku.

Serdecznie zapraszamy
polski