Kameralne wesele pod Warszawą
Wiosna malowniczym tłem dla przyjęć....

Pora wiosenna jest zawsze malowniczym tłem dla przyjęć weselnych, urodzinowych, chrzcin, spotkań rodzinnych ….. Długi dzień, ciepłe wieczory, bujna zieleń mocno przemawiają za połączeniem formy zasiadanej - bardziej eleganckiej, z częścią ogrodową, przygotowaną w formie butów - mniej formalną.

Nasza Sala nad Wąwozem znakomicie łączy obie te funkcje. W jej wnętrzach serwujemy uroczyste obiady, natomiast na terenie wokół sali organizujemy przestrzeń do biesiadowania.
Stawiamy bufety – słodkości, bufety najrozmaitszych przystawek oraz open bary z napojami.
W malowniczych punktach widokowych, znajdują się sofy, stoliki, leżaki, a z boku nad wąwozem wiszą hamaki.
Teren przy Sali nad Wąwozem, to także znakomity plener do ceremonii ślubnych.
Aranżujemy miejsce składania przysięgi, delikatnie zdobiąc go motywem przewodnim przyjęcia.
Z kostek słomy i płótna przygotowujemy siedziska dla gości. Ustawiamy odpowiednie oświetlenie oraz zadaszenie w wypadku deszczu. W zależności od motywu przewodniego wykorzystujemy lampiony, latarnie, świece. Nad dekoracjami kwiatowymi pracuje zaprzyjaźniona florystka.
Do aranżacji bufetów oraz serwowania potraw, lubimy wykorzystywać akcenty typu – pnie, drewniane patery, gliniane naczynia, drewniane łyżeczki. Ładnym elementem są beczki na których stoją kwiaty. Takie detale bardzo „ocieplają klimat każdego przyjęcia”. Oczywiście z zachowaniem równowagi i spójności, o co dbamy.
Dzieci uczestniczące w przyjęciach, mają ogromną przestrzeń do zabawy oraz gier. Na starsze, czeka Zaczarowany less czyli Wioska Wąwitów, z nietypowymi domkami, których odnalezienie stanowi element gry terenowej. Dla maluchów przygotowane jest Półwąwozu – teren do wspinania, przechodzenia, zjeżdżania, gotowania, zabawy w teatrzyk.
Wszystkie osoby lubiące ruch, spacery mogą wybrać się na wiosenną przechadzkę po ogrodzie lub dalej w plener. Na Łubinowym Wzgórzu na ma huku samochodów, zapachu spalin, ograniczonej przestrzeni.
Jest klimat, świetna kuchnia i możliwość organizacji wyjątkowego przyjęcia, które na długo zostanie w pamięci.
polski