Konferencje Nałęczów

Szukasz wyjątkowego miejsca na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, spotkania Zarządu, burze mózgów? Zależy Ci na komfortowych salach, dobrym zapleczu biznesowym i świetnej kuchni? Hotel Łubinowe Wzgórze w Nałęczowie spełnia wszystkie te wymagania.

Spośród innych hoteli wyróżnia go położenie, kuchnia i przestrzeń . Na powierzchni 1,5 ha zlokalizowano pięć budynków o wyjątkowej architekturze i świetnym designie. Nie ma osoby, której nie zachwycałby widok – na pobliskie wzgórza tonące w zieleni i promieniach słońca, na ogród pełen kwiatów, na lessowe wąwozy.
Wnętrza każdego budynku jest przemyślane, spójne i niezwykle oryginalne.

Wzrok przyciągają detale - oświetlenie, meble, połączenie kamienia, gliny, drewna. Pełno tu miejsc, gdzie można posiedzieć, zachwycić się widokiem, porozmawiać.
W Hotelu Łubinowe Wzgórze, grupy mają do swojej dyspozycji nie tylko dobrze wyposażone sale szkoleniowe ale też przestrzeń do spotkań, odpoczynku, relaksu.
Na większe konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, najbardziej odpowiednia jest Sala nad Wąwozem. Na przestrzeni 160m2 umieszczono szerokie, drewniane stoły z wygodnymi krzesłami. Elektrycznie sterowany ekran zajmuje powierzchnię 320 x 180 cm. Projektor NEC PE401H w technologii DLP bardzo ostro wyświetli każdą prezentację.
Sala szkoleniowa Nad Wąwozem ma wielkie, panoramiczne, za którymi rozpościera się widok na wąwóz i łąkę kwietną. Wystarczy popatrzeć w dal, a kojące działanie przyrody złagodzi każde napięcia i stres.
Przerwy kawowe uczestnicy grupy mogą spędzić na antresoli, odpoczywając na wygodnych sofach, popijając świeżo zaparzaną kawę, jedząc kanapki z lokalnymi specjałami. W wiosenno-letnie dni, świetnym miejscem na relaks i przerwę, jest ogród. Można „złapać promienie słoneczne” leżąc na leżakach, posiedzieć w cieniu altany czy pospacerować po rozległych łąkach.
W jesienno-zimowe dni ciepło glinianego pieca i kominka znajdującego się w Sali nad Wąwozem, jest najlepszym remedium na poprawę nastroju i podniesienie energii.

Hotel Łubinowe Wzgórze dysponuje również innymi salami szkoleniowymi.
Dla mniejszych grup, na spotkania VIP, czy warsztaty, świetnie nadaje się Biblioteka. To klimatyczna sala wypełniona regałami z książkami, fotelami, drewnianymi meblami.
Alternatywą na małe spotkania jest Oranżeria I. To doskonałe miejsce na burze mózgów. Widok z okien oranżerii na ogród i wzgórza nie tylko zachwyca ale też pobudza kreatywność. W tym miejscu zrodziło się już wiele doskonałych pomysłów.

Na szkolenia dla grup do 15 osób idealnie nadaje się Sala Jasna. Panoramiczne okna, norweska, koza, gliniane tynki i drewniane meble, sprzyjają każdemu szkoleniu i konferencji.

Po zajęciach uczestnicy mogą oddać się relaksowi w naturalnym SPA. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu, przygotowano boisko do bocce, disc golf, rowery, trasy do biegania. Wieczorem grupy mogą spędzić czas przy ognisku z rozgwieżdżonym niebem i pyszną zupą rybną z żeliwnego kociołka, na kolacjach biesiadnych z kapelą, grillując czy uczestnicząc w nocnym zwiedzaniu Nałęczowa. Przygotowano również inne propozycje, które opisane są na stronie obiektu
Jedno jest pewne, Hotel Łubinowe Wzgórze nie ma sobie równych na terenie Lubelszczyzny.
polski