Planujesz 40, 50, 60 te ........ urodziny?
Chcesz spędzić ten dzień w wyjątkowym miejscu, w gronie przyjaciół?

Od czego zacząć?

Od rezerwacji miejsc noclegowych (jeśli jesteś z daleka). Od opisania swoich wyobrażeń. Pomocne będą też informacje o Twoich gościach - czy ktoś jest na diecie, a jeżeli tak, to na jakiej. Co lubicie, a czego nie lubicie. Jednym słowem wszystko co pomoże nam spełnić Twoje marzenia.

Jak to może wyglądać?

W dniu przyjazdu powitamy Was sosnowo-pomarańczowym sokiem. Potem zapraszamy na ognisko.
Złamiemy schemat i zamiast nudnej kiełbasy- proponujemy specjalnie przygotowane ciasto, które po upieczeniu na patyku, będziecie nadziewać różnymi przysmakami z bufetu.
Będzie zabawnie i bardzo smacznie.
Drugi dzień rozpoczniecie smacznym śniadaniem, z lokalnymi przysmakami. Potem koniecznie spacer lub rowery. Po powrocie relaks w SPA lub ruska bania.
Wieczorem przygotujemy dla Was stolik w ogrodzie - lampiony, kwiaty z ogrodu, gwiazdy, zapach ziół. Najpierw podamy krem z papryki z chrupiącym chorizo. Potem polędwicę pieczoną na sianie z puree z pietruszki. Na deser grillowane brzoskwinie w sosie jeżynowym i tort. Potem biesiada przy dobrym winie i tapasach. W kolejnym dniu proponujemy piknik. Przygotujemy dla Was  kosze pełne wyjątkowych przekąsek - żytnie tosty z masłem słonecznikowym i solonymi truskawkami, marchewki w palonym maśle z koperkiem i pistacjami, sery zagrodowe, oliwki z Kalamaty, pasty, domowe pieczywo...... Wyobraź sobie jak siedzicie na łące. Przed Wami rozpościera się widok na pola, łąki, lasy. Pałaszujecie pyszności, delektując się ich smakiem i swoim towarzystwem. Nikt Was nie goni. Nic Wam nie zakłóca spokoju. Tylko Wy, przyroda i kulinarne rarytasy.

Chcesz tak spędzić swoje urodziny?

To tylko jeden z wielu możliwych scenariuszy. To co chcemy Ci zaoferować to wyjątkową przestrzeń, pyszne jedzenie, klimat, uśmiech.
polski