Hotel w Nałęczowie

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na odpoczynek, wakacje, urlop czy romantyczny weekend to zatrzymaj się na Łubinowym Wzgórzu. Łubinowe Wzgórze to hotel jakże inny od wszystkich. Wyjątkowy design, kameralne, przytulne wnętrza, przestrzenie do wypoczynku i relaksu. Obsługa, świetna kuchnia i propozycje naturalnych zabiegów – wszystko to podnosi hotel Łubinowe Wzgórze do rangi najlepszego hotelu w Nałęczowie.

Hotel Łubinowe Wzgórze, wyróżnia od innych hoteli w Nałęczowie jego niezwykłe położenie – na wzgórzu, pośród lessowych wąwozów, łąk, pól, lasów.

Tu na nowo odczujesz więź z naturą. Możesz wybrać się na spacer, odkryć ciszę polany, szum lasu, głosy ptaków, poczuć krople wody na ciele czy żar ogniska pod rozgwieżdżonym niebem.

Codzienna bieganina, stres, napięcia, powodują, że zapominamy o tym, że bodźce płynące z natury koją naszą psychikę, uspokajają pracę mózgu, zmniejszają stres.
Pobieramy od przyrody sygnały, czerpiemy z jej siły i dzięki temu uruchamiamy proces naszej wewnętrznej regeneracji.
Szkoda, że tak często o tym zapominamy i doprowadzamy swoje organizmy do wyczerpania.

Żeby rozluźnić ciało i zlikwidować napięcie w mięśniach, Hotel Łubinowe Wzgórze przygotował propozycje naturalnych zabiegów. Rozgrzanie ciała w ruskiej bani, wymasowanie go brzozowymi witkami, oczyszczenie pilingiem kawowym, jest swoistego rodzaju preludium przed masażami czy zabiegami na twarz i ciało. Równie wspaniale działają kąpiele w wywarze z siana, a potem relaks na łóżku z sianem. Jest w czym wybierać, a co najważniejsze również alergicy czy weganie znajdą dla siebie propozycje zabiegów i posiłków.

Restauracji Kuchnia Smaków, położona jest w pd. części hotelu Łubinowe Wzgórze.
Widok na ogród, relaksacyjna muzyka, kuchnia pełna smaków i zapachów, z całą pewnością doda sił i wzmocni dobry nastrój. Potem kawa w oranżerii i dobra książka lub po prostu miłe pogawędki.

Podsumowując, do wypoczynku i regeneracji sił potrzebujesz kontaktu z przyrodą, spacerów, ciszy. Energię wzmocnisz jedząc dobre, wartościowe i smaczne posiłki. Mięśnie i napięcia w ciele zniwelujesz dobrymi zabiegami w naturalnym SPA. Jeżeli do tego dodasz miłą, troszczącą się o gości obsługę, komfortowe noclegi, świetny design, to hotel Łubinowe Wzgórze jest najlepszym wyborem noclegów w Nałęczowie.
polski