Hotel z dietą bezglutenową

Od kilku lat prowadzimy w Eko Resorcie Łubinowe Wzgórze, dietę bezglutenową. Personel przeszedł specjalistyczne szkolenia. Mamy zgodę na posługiwanie się znakiem menu bez glutenu.

Nasi goście mogą zamówić bezglutenowe lunche, kolacje czy obiadokolacje lub w wybrać dania z karty, oznaczone symbolem (gf).
Śniadania serwujemy w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy wolne od glutenu oznaczamy specjalnymi chorągiewkami. Bardzo ważny jest dla nas smak, urozmaicenie, sezonowość, jakość składników i wygląd potraw.

Pieczemy chleby, bułki, ciasta bezglutenowe. Lepimy bezglutenowe pierogi. Smażymy naleśniki apam z mąki ryżowej, wędzimy mięsa, ryby, sery. Przygotowujemy własne przetwory. W okresie Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, gościmy osoby na dietach. Personel kuchni ma zawsze podwójne wyzwanie, bowiem przygotowuje dwa rodzaje potraw wigilijnych; pierogi z mąki pszennej i mąki bezglutenowej, ryby w kilku wersjach, także bezglutenowej, ciasta bezglutenowe i te z mąką pszenną. Podobnie jest ze świątecznymi obiadami czy kolacjami.

Opracowaliśmy wiele własnych przepisów i zestawów obiadowych, z których nasi bezglutenowi goście i Ci mali i Ci duzi mogą wybierać.

Najlepszym potwierdzeniem jakości, są powroty naszych gości, ich opinie, marketing szeptany. Serdecznie za to dziękujemy. Tych z Państwa, którzy u nas jeszcze nie byli, serdecznie zapraszamy. Przyjedźcie, posmakujcie, odpocznijcie.
polski