POCZUJ LEKKOŚĆ

5 dniowy turnus regeneracyjny (joga, pranajama, sauna, spacer mocy, ajurwedyjski detox)

Jeśli czujesz się przytłoczona zrób rzeczy, które sprawiają, że poczujesz się dobrze.
Otocz się ludźmi, którzy dadzą ci siłę i spędź czas robiąc to, co przyniesie uśmiech na twojej twarzy.

Zmiana pór roku zawsze przynosi nowe wyzwania. W obliczu wiosny kuracja regeneracyjna jest więc idealnym pomysłem, by nabrać sił. Wewnętrzna równowaga, zdrowa przemiana materii, wzmocniony system odpornościowy i więcej energii to korzyści z naszego turnusu regeneracyjnego z jogą, pranajamą, dietą.
Poczujesz lekkość w swoim ciele. Poczujesz ją też w swoim sercu, kiedy NIE pozwolisz negatywnym myślom rzucić cię na kolana, za to pozwolisz swojemu wewnętrznemu światłu świecić. Lekkość sprawia, że rzeczy płyną i jest idealnym stanem do rozpoczęcia wiosny pełnej nowych możliwości.

Zapraszamy Cię na 5 dniowy turnus regeneracyjny z jogą, pranajamą, sauną, spacerami mocy i lekkim, detoksykacyjnym jedzeniem ajurwedyjskim.

Pakiet 5 dni zawiera:

4 X Joga Vinyasa Flow
4 X Pranajama
1 x Sauna
Całodzienne wyżywienie AJU DETOX (śniadanie, obiad, kolacja)
Ziołowe napoje
Noclegi
Przestrzeń do medytacji OM

Co będę jeść:

Kiedy nasz układ trawienny nie działa dobrze, jest zaburzony lub ospały, czujemy się wzdęci, przybieramy na wadze, a także gromadzimy toksyny, co z kolei wpływa na nasze zdrowie. Bóle głowy są więc częstym skutkiem ubocznym złego trawienia. Z tego powodu zasadą numer jeden jest rozruszanie metabolizmu i podsycanie ognia trawiennego.

Żywienie ajurwedyjskie jest integralną częścią wewnętrznego oczyszczenia. Ajurweda uczy, że właściwa dieta oczyszcza od wewnątrz, ponieważ stymuluje metabolizm.
Jedzenie z uważnością i umiarem oraz spożywanie posiłków w przyjemnym otoczeniu, to główne założenia ajurwedyjskiego odżywiania. Będziesz jeść ciepłe, lekkostrawne pokarmy, ponieważ pobudzają one ogień trawienny (Agni).

Ponad to:

Spacery mocy
Ogród 5 elementów
Przestrzeń na spotkania, rozmowy
Planszówki

Prowadząca:

Ewelina - stan jogiczny ją uskrzydla, nie tylko duchowo, emocjonalnie, ale również fizycznie.
Tymi jakościami dzieli się ze światem, aby pokazać, że można na nowo spojrzeć na siebie i na życie.

Termin: 23-28.04.2023

Cena pakietu wynosi: 1823 zł

Cena obejmuje warsztaty jogi i pranajamy, + pełne wyżywienie + ziołowe napoje + sauna + nocleg w pokoju 2-osobowym (możesz wybrać inny wariant noclegu – zapytaj o cenę)


Nasze codzienne zadania, praca i inne obowiązki często zajmują nas tak bardzo, że zapominamy o dawaniu sobie radości. Radość życia, czyli radość z bycia, jest ważna dla Twojej duszy.
Jest napędem do odkryć, jest niczym kwiat na tle szarości, a więc jest ważna dla twojego ogólnego samopoczucia i zdrowia. Możesz się cieszyć, powinnaś się cieszyć.

ZAREZERWUJ TURNUS REGENERACYJNY


512-371-309
recepcja@lubinowe.pl