PAKIET SŁOWIAŃSKI


Zapraszamy Was w niezwykłą podróż do krainy naszych praprzodków Słowian, podczas której będziecie mogli doświadczać nowych rzeczy, próbować potraw jakich nie znacie, kierować strumień uwagi na „tu i teraz”, rozbudzać ciekawość, spostrzegawczość, a przede wszystkim poczuć energię przyrody i energię grupy.


Pakiet składa się z pięciu modułów. Możecie wybrać wszystkie, lub niektóre z nich.

1. WARSZTATY ARCHEOLOGII DOŚWIADCZALNEJ Z HANNĄ LIS – to 3 h inspirującego gotowania i próbowania potraw, które jadali nasi przodkowie.
2. OGNISKO PIERWOTNE SMAKI – w scenerii drewna, gliny, słomy, wikliny, z energią ognia, kolorami lasu, zapachem ziół, przeniesiecie się w pradawne czasy.
Przygotowaliśmy dla Was 4 Zestawy Potraw Głodnego Słowianina.
3. GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA – to propozycja tylko dla Pań. Poczujecie jak wielka jest kobieca energia. Obudzicie intuicję, twórczy potencjał, kobiecość.
4. RYTUAŁ SŁOWIAŃSKI – to dogłębne oczyszczenie, odprężenie i nawilżenie ciała. Podczas zabiegu korzystamy z konopnej rękawicy i oleju makowego.
5. SŁOWIAŃSKI BUSHCRAFT – to inspirująca wędrówka, podczas której poszukacie roślin opatrunkowych, przygotujecie mydliny z roślin saponinowych, wykonacie sznurek z włókien roślinnych. Odkryjecie to, co dla naszych praprzodków było oczywiste, a przez lata naszej separacji z przyrodą zostało zapomniane.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ/ZAMÓW:
biuro@lubinowe.pl
+48 668 509 475