Hotel ze śniadaniem

Dobre rozpoczęcie dnia – czyli śniadanie na Łubinowym Wzgórzu

Za każdym razem kiedy słyszymy lub czytamy pochwały na temat serwowanych przez nas śniadań, wiemy, że wysiłek, który wkładamy w wymyślanie potraw, ich urozmaicenie, jakość – jest doceniany. Osoby, które u nas już gościły, wiedzą, że sami wędzimy mięsa, robimy pasztety, rolady, niektóre sery. Mamy również własnej produkcji jogurt naturalny, kiełki, konfitury, octy, oliwy smakowe.

Każdego dnia potrawy są inne. Korzystamy z sezonowości warzyw i owoców. Obecnie można u nas zjeść socę ze szparagami, placki z mniszkiem, konfiturę z rabarbaru z imbirem, ogórki z fiołkiem, mandarynki z tymiankiem,smażoną rzodkiewkę z wędzoną solą czy placki z pokrzyw.

Nieodmiennie na naszym bufetowym stole królują sery kozie, sery krowie z Mlecznej Drogi, sery naszej produkcji z kozieradką czy czarnuszką.

Specjalnością naszej kuchni są też wędzone pstrągi. Pośród oferowanych bufetowych potraw znajdują się wszelkiego rodzaju pasty z cieciorki, słonecznika, pesto z jarmużu czy liści szpinaku. Pieczemy wegańskie pasztety z soczewicy i grochu.

Dla osób na dietach bez-mlecznych czy bezglutenowych przygotowujemy ofertę potraw, które oznaczamy chorągiewkami, ułatwiającymi ich identyfikację.

Przy potrawach stawiamy karteczki z informacją co znajduje się na danym półmisku.
W porze wiosenno-letniej śniadania można zjeść nie tylko w restauracji ale też w ogrodzie. W scenerii zielono-kwietnej, z ptasią muzyka w tle, doznania smakowe bez wątpienia są spotęgowane.

Do śniadań serwujemy wybór herbat, kawę lavazza z naszego nowego ekspresu marki WMF, wodę z cytryną i miętą, soki.

Po tak dobrym rozpoczęciu dnia, zapraszamy na spacer po bezkresnych polach, łąkach, lasach, a potem na naturalne zabiegi na łonie natury, czy w naszej strefie relaksu.

Wielu naszych gości korzysta z książek z naszej biblioteki, zaszywając się z nią w ogrodzie. Hamakowy relaks z dobrą lekturą, zawsze poprawia nastrój i rozluźnia.
Jeżeli do tego dodać dobrą kuchnie i życzliwy personel, to Łubinowe Wzgórze jest idealnym miejscem na wypoczynek.

Dowiedz się więcej: [email protected]
Zarezerwuj: 512-371-309

www.lubinowe.pl