Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural Spa jest wymarzonym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe.
Piękno przyrody, architektura, cisza, doskonała kuchnia, to tylko kilka z wielu atutów Łubinowego Wzgórza. Kompleks łączy w sobie najwyższe standardy, z doskonałą atmosferą.

Sale szkoleniowe

Sala nad Wąwozem jest największą salą Eko Resortu Łubinowe Wzgórze, wyposażoną w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Ma oryginalną architekturę, wiele możliwości aranżacji przestrzeni, a z jej panoramicznych okien roztacza się wspaniały widok na lessowy wąwóz i malownicze łąki.

Planując mniejsze szkolenia, wybierz Oranżerię, Bibliotekę lub Salę Jasną. W każdym z tych wnętrz znajdziesz atmosferę sprzyjającą pracy twórczej, ciepło i profesjonalizm.

Wsparcie organizacyjne

Potrzebujesz wsparcia przy organizacji imprezy? Nasz zespół chętnie Ci pomoże.

Każdym wydarzeniem w Eko Resorcie Łubinowe Wzgórze zajmuje się dedykowany opiekun grupy, który wspólnie z Tobą przeprowadzi Cię przez cały proces przygotowania, realizacji i rozliczenia wydarzenia.

Integracja i zabawa
Skorzystaj z naszego wsparcia i zapewnij uczestnikom Twojego spotkania szereg atrakcji.

Organizujemy występy zespołów muzycznych, regionalnych kapel i pojedynczych artystów.
Współpracujemy tylko z wybranymi podwykonawcami, animatorami, instruktorami. Organizujemy szereg atrakcji typu indoor (gry integracyjne, warsztaty team building, coachingi zespołowe, animacje tematyczne….) i outdoor (manewry, gry terenowe, treningi firewalking, survival…).

Kulinaria
Szef naszej Restauracji Kuchnia Smaków bazuje na produktach z polskich pól, lasów, rzek. Łączy smaki, dba o grę kolorów i zapewnia niezwykle doznania smakowe.
Jesteśmy jednym z nielicznych obiektów certyfikowanych w zakresie przygotowywania produktów bezglutenowych. Przygotowujemy również posiłki dla gości z dietami wegańskimi, bez- laktozy. Wyjątkowy klimat naszych wnętrz doceniają wszyscy, którzy organizują firmowe wigilie i spotkania, w uroczystym nastroju.

Teren wokół Resortu

Skorzystaj z hektarów łąk, pól, lasów, które otaczają Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA.

Zorganizuj ognisko z motywującą rozmową, zakończone treningiem firewalking, biesiadę grillową w wieczornej scenerii ogrodu, rozgrywki w bocce, disc golfa, kręgle, croqueta lub zwyczajnie rozkoszuj się ciszą, przestrzenią, pięknem przyrody.

Dowiedz się więcej
Zadzwoń tel. gsm. 512-371-309

Napisz; [email protected]