Atrakcje dla grup, szkolenia Nałęczów, konferencje Nałęczów

Położenie, otoczenie, architektura hotelu Łubinowe Wzgórze, wprost idealnie nadają się do organizacji imprez typu outdoor.


Dla grup, które chcą się integrować, proponujemy Geo Challenge.
Gra realizowana jest zgodnie z ideą geocachingu. Zadaniem każdego z zespołów, jest odnalezienie jednej z kilku ukrytych skrzynek i wpisanie się do znajdującego się w niej dziennika odwiedzin.

Jeżeli szukasz mocnych wyzwań dla swojego zespołu, to wybierz survivalowe Leśne Manewry. Gra trwa od 3 do 5 godzin, w zależności od wybranego scenariusza i liczby uczestników.
Na survivalu uczymy jak zbudować schronienie, jak zadbać o utrzymanie stałej temperatury organizmu, jak rozpalić ogień, uzdatnić wodę do picia, czy wezwać pomoc, wykorzystując różne sposoby komunikacji na odległość.

Kolejna propozycja gry, łączy w sobie zwiedzanie z integracją. To gra o nazwie Operacja X. Wszyscy uczestnicy otrzymują mapę miasta (Nałęczowa, Kazimierza Dolnego czy Lublina), z zaznaczonymi ważnymi punktami, dla realizacji poszczególnych zadań.

Jeżeli chcesz wzmocnić motywację swojego zespołu, to idealną propozycją jest fire walking – próba ognia.

Trening poprzedzamy ogniskiem z dobrą, motywacyjną pogadanką i zupą z żeliwnego kociołka, a kończymy chodzeniem boso po rozżarzonych węglach. To rytuał znany od wieków i całkowicie bezpieczny, po spełnieniu licznych przygotowawczych warunków. To niezapomniane przeżycie dla każdego uczestnika i zdecydowanie korzystniejsze dla automotywacji, osiągania wyznaczonych celów, opanowania lęku, niż na przykład skok na linie. Tu, przez cały czas uczestnik posiada pełną kontrolę nad swoim działaniem i wszystko zawdzięcza sobie, a nie sile przyciągania i przymusowi swobodnego spadania.

Jeżeli szukasz „lekkich” zabaw zespołowych, to polecamy gry rekreacyjne typu minigolf, boule, kręgle terenowe, disc-golf, kółko i krzyżyk, twister czy strzelanie z łuku do tarczy – wszystko na łonie przyrody, na rozległych łąkach, w otoczeniu lessowych wąwozów z profesjonalną obsługą.

Każda z tych propozycji ma na celu doświadczenie czegoś niezwykłego. Przestrzeń, kontakt z przyrodą, ruch, mają dobroczynny wpływ na organizm. Uczestnictwo we wspólnych grach buduje współpracę i zaangażowanie, a co najważniejsze pozostawia niezapomniane wspomnienia.

Zobacz więcej na http://lubinowe.pl/konferencje-szkolenia/

Zapytaj; [email protected]